Lista produktów producenta: GT Automotive England

GT Automotive – DO ZASTOSOWAŃ STANDARDOWYCH


GT Automotive jest liderem rynku w branży projektowania i wytwarzania wałków rozrządu od ponad 35 lat.


GT Automotive z pełnym poświęceniem wykorzystuje swoją obszerną wiedzę techniczną i bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat prac badawczo-rozwojowych, aby tworzyć najwyższej jakości produkty.


W celu optymalizacji momentu obrotowego i możliwie najszerszego przedziału mocy, produkty GT Automotive są projektowane w programach CAD i obrabiane obrabiarkami CNC. Każdy wałek rozrządu może mieć krzywki o różnych profilach i każdy posiada własne parametry skoku i czasu otwarcia zaworu, co pozwala na dostosowanie do różnorodnych poziomów tuningu.


Wałki rozrządu GT Automotive są produkowane z najwyższej jakości, nowych rdzeni odlewanych kokilowo ze stali lub z żeliwa sferoidalnego. Dzięki zastosowaniu nowych rdzeni jakość oferowanych produktów jest co najmniej taka sama (bądź wyższa) jak w przypadku wałków OEM, które mają być zastępowane przez wałki GT Automotive.


Wszystkie nasze szlifierki CNC są wyposażone w ściernice CBN o małej średnicy, dzięki którym możemy osiągnąć promień ujemny nawet -80 mm umożliwiający maksymalnie szybkie otwieranie zaworów.


Wałki rozrządu GT Automotive są sprawdzane przyrządem pomiarowym o dokładności rzędu submikronów (Adcole o rozdzielczości 0,01 mikrona), który wyznacza punkt odniesienia co 1/10 stopnia lub 3 600 punktów pomiarowych dla jednej rozdzielczości.


GT Automotive specjalizuje się w produkcji standardowych wałków rozrządu. Możemy poszczycić się 35-letnim doświadczeniem i asortymentem liczącym 2 000 produktów. Jesteśmy międzynarodowym, certyfikowanym (ISO 16949, TUV) dostawcą OEM. Oferujemy produkty stalowe oraz odlewane kokilowo. Wszystkie produkty składujemy w magazynach w Oxfordshire (Wielka Brytania).


WYSOKOWYDAJNE I SPORTOWE WAŁKI ROZRZĄDU OD GT RACING CAMSHAFTS


GT Camshafts specjalizuje się w produkcji wysokowydajnych wałków rozrządu. W celu optymalizacji momentu obrotowego i możliwie najszerszego przedziału mocy, produkty GT Racing są projektowane w programach CAD i obrabiane obrabiarkami CNC. Wykorzystując swoją obszerną wiedzę techniczną i bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat prac badawczo-rozwojowych, GT Racing Camshafts produkuje wałki z krzywkami o różnych profilach, z których każdy posiada własne parametry skoku i czasu otwarcia zaworu, co pozwala na dostosowanie do różnorodnych poziomów tuningu. Jeżeli macie Państwo specjalne wymagania, nie musicie koniecznie wybierać produktu z naszej standardowej oferty. GT może zaprojektować i wyprodukować dla Państwa jedyny w swoim rodzaju wałek rozrządu dostosowany do specyfikacji Państwa silnika i określonych wymagań.


Chcielibyśmy wyrazić wdzięczność naszym konstruktorom silników, którym dostarczamy nasze wałki rozrządu. Dzięki nim mogliśmy korzystać np. z silnika Cosworth (model YB) przygotowanego przez Roya Millingtona.


 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 289 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 289 elementów